Akgül
Oto Kiralama

Güvenilir hizmetinve kalitenin tek adresi.

Hakkımızda

2013 yılında Ankara'da kuruldu. Araba kiralama, havaalanı transferi ve şöförlü araç tahsisi hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimizi vermeye ilk olarak Ankara Esenboğa Havaalanında başladık.Ankara Ucuz Araç Kiralama Hizmeti sunan Akgül Oto Kiralama Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmalayı hedefleyen bir firmadır.Günlük,Aylık,Yıllık Oto Kiralama gibi hizmetler sunan Akgül Oto Kiralama müşterilerinin araç kiralama hizmetlerinde her konuda yardımcı olmayı müşterilerinin beklentilerini karşılamayı bir prensip haline getirmiştir.

Misyonumuz

MisyonumuzKuruluş politikası olarak kendimize olabildiğince en uygun fiyat ve en önemlisi birebir müşteri ilişkilerini belirledik. Birebir müşteri ilişkileri aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ön planda tutmamız gerekliliğini ortaya çıkarttı.

Vizyonumuz

Kısacası AKGÜL Oto Kiralama olarak kar elde etmeyi ikinci planda tutarak misafirlerimize en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.Müşterilerimize Deneyimli ekibimizle Araç kiralama hizmetini kaliteli bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hedefimiz

İlk olarak Saatlik Transfer Hizmeti, Deneyimim ve Kiralık Aracım gibi yenilikçi çözümler sunduk. Bu anlayışda olmamızda en büyük etken hedefimizin ilk olarak Ankara’da araba kiralama ve havaalanı transferi konusunda ilk akla gelen firma olmak. Daha sonra ise tüm Türkiye’de araba kiralama alanında önde gelen firmalar arasına girebilmek vardır.