Ne, Neden, Nasıl?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Araba Kiralama hizmetinde uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmetimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Ankara'da araç kiralama ile ilgili daha fazla bilgi için Yenimahalle ve Esenboğa Ankara Araç Kiralama ofisimizi arayabilirsiniz.

Hangi otomobilin kiralayacağınızdan emin değilseniz veya nasıl çalıştığı hakkında tam olarak bilgi sahibi değilseniz, telefon veya e-posta yöntemiyle bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizler için en uygun aracı seçerek kaliteli hizmet almanızı sağlayarak nerede gerekli olduğunu bildirerek size yardımcı olabiliriz. Son model kiralık araçlarımız ile turlarınızın tadını arttıracak olan Oto Kiralama Ankara, müşteri ilişki-lerinde sürekli kendini geliştiren profesyonel çözüm ve daima müşteri odaklı hizmet vermektedir. Ankara araba Kiralamada firmanızı araç filosu satın alma masraflarından da kurtarabilirsiniz. Uzun vadeli araç kiralama fırsatı ile firmanızın filosunu oluşturabilir, araç için yapacağınız masrafları firma bünyesinde başka şekillerde değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. iletişime geç

En az araç kiralama süresi nedir ?

En az kiralama süresi 24 saatir.

Araç kiralayabilmek için sürücü belgesi ve kiralama yaşı sınırlamaları nelerdir?

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

Sigorta çeşitleri ve kapsamları nelerdir ?

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi ?

AKGÜL Oto Kiralama aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin AKGÜL Oto Kiralama yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

Uzun süreli kiralama koşulları nelerdir ?

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için

0 555 050 24 67 - 0312 334 31 00 numaralı telefonumuzun arayabilir yada [email protected] adresinden rezervasyon istiğinde bulunabilirsiniz.

Ek Hizmetleriniz nelerdir ?

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir.

OGS cihazı : Kiralama süresi boyunca 5 TL. Hizmet bedeli karşılığında temin edilebilir. Kullanım ücretleri ayrıca tahsil edilir.

Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.

Teslim ve Bırakma : Ankara ili merkez sınırları içerisinde Hava Alanı, Otogar da dahil olmak üzere tüm servislerimiz ücretsizdir.

Ödeme şekilleri nedir?

Ödemeler geçerlilikleri AKGÜL Oto Kiralama tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.