Telefon
WhatsApp
X

En az kiralama süresi 24 saatir.

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir. 
OGS cihazı : Kiralama süresi boyunca 5 TL. Hizmet bedeli karşılığında temin edilebilir. Kullanım ücretleri ayrıca tahsil edilir.
Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.
Teslim ve Bırakma : Ankara ili merkez sınırları içerisinde Hava Alanı, Otogar da dahil olmak üzere tüm servislerimiz ücretsizdir.

Ödemeler geçerlilikleri AKGÜL Oto Kiralama tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

AKGÜL Oto Kiralama aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin AKGÜL Oto Kiralama yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için 0 555 050 24 67 - 0312 334 31 00 numaralı telefonumuzun arayabilirsiniz